KS
Soru Sahibi
1 Nisan 2014 15:32

PARMAKTAN ET KOPARMA

MERHABA YAKLAŞIK 2,5 YAŞINDA BİR OĞLUM VAR. ÇOK HAREKETLİ NEŞELİ KIPIR KIPIR. SON GÜNLERDE PARMAKLARIYLA UĞRAŞIYOR. DAHA ÖNCE DUDAĞIYLA OYNUYORDU UTANDIĞINDA SIKILDIĞINDA DUDAĞINDAKİ ETLERİ KOPARIYORDU ŞİMDİ PARMAKLARINA SIRA GELDİ ÖYLE Kİ PARMAKLARI HEP YARA BERE TOP OYNARKEN FİLM İZLERKEN SIKILDIĞINDA ÜZÜLDÜĞÜNDE SÜREKLİ PARMAKLARINDAKİ ETLERİ KOPARIYOR NE YAPABİLİRİM YARDIM EDİN..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Filiz Kılıç
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhabalar ,ilgisini başka bir yöne çekmek genellikle yeterli olur. İyi günler....

2 Nisan 2014 14:43