CS
Soru Sahibi
8 Nisan 2013 18:17

Myom

28*27 ve 27*22 olmak uzere 2 myom u var esimin biri fundus bolgesindeymis ve kas icinde oldugu soylendi myomlarin. Esim 39 yasinda ve cocuk dusunuyoruz. Muyaneye gittik 3 sefer net bir sey soylenmedi. Myomlardan operasyon olup sonrami cocuk dusunelim yoksa bu buyuklukteki myomun zarari olmazmi? Esimin ilk hamileligi olacak. Bir kez cocuk aldirik. Saolun.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Orkun Çetin
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Geçmiş olsun. yaşınız itibari ile myom operasyonunu önermem. Tabiki myomların yerlerini görmek çok önemli.

9 Nisan 2013 18:03