AE
Soru Sahibi
17 Ağustos 2010 14:33

mrb ben baş ağrısı şikayeti sebebiyle nöroloji doktoruna başvurdum başımın

mrb ben baş ağrısı şikayeti sebebiyle nöroloji doktoruna başvurdum başımın tomogrofisi çekildi Sonnuç; Sol frontal bölgede 1x2,5cm boyutunda hipodens kistik lezyon araknoid kist lehine değerlendirilmiştir bana ne kadar ciddiye almalyım bunun için görüşlerinizi bekliyorum Şimididen teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ali Akben
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

Emine hanım bu bulguyu ciddiye almayın lutfen...Periyodik takıplerinizi devam ettirebilirsiniz.

23 Ağustos 2010 14:27