YS
Soru Sahibi
28 Haziran 2010 19:03

mr sonucu yorumu

Hocam merhaba, Annemin çekilen MR sonucu (Sol frontalde duraya dayanan düzgün sınırlı T1A sekanslarda hipointens,T2A sekanslarda hafif hiperintens 1,5 cm boyutunda kitle lezyonu izlenmektedir.Kitle lezyonu çevresinde ödem izlenmektedir).Söz konusu tanı hakkında bilgi vermenizi rica ederim. Saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ali Akben
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları) , Klinik Nörofizyoloji

Sedat bey tanının konmasında annenizin muayene ve klınık bulgularıda oldukca önemli olduğu için bir nörologla görüşmenizde yarar olur..Geçmiş olsun dileklerimle Uzman Nörolog Doktor Ali Akben Beyin -Sinir- Felç Ve Kas Hastalıkları uzmanı Akupunkturist. fitoterapist.*** *** ** 52 www.aliakben.com

28 Haziran 2010 20:22