AN
Soru Sahibi
10 Mart 2011 22:20

merhabalar sırtımın sol tarafında koltuk altıma ve ğösüme yakın bölgede ya

merhabalar sırtımın sol tarafında koltuk altıma ve ğösüme yakın bölgede yağ bezesi var ağrı ve yanma yapıyor.yağ bezesi ağrı yapar mı? Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Yağ bezeleri ya büyüdükleri ve çevre dokuyu genişlettikleri için, ya da iltihaplandıklarında ağrı yaparlar. Soruna yol açmadan biopsi yaptırarak aldırmanızı öneririm. Saygılarımla..

10 Mart 2011 22:44