ÖM
Soru Sahibi
10 Mayıs 2011 17:57

merhaba,son 3 haftadır kafamın arkasında bir ağrı var,beni çok rahatsız etm

merhaba,son 3 haftadır kafamın arkasında bir ağrı var,beni çok rahatsız etmiyor ama yinede ağrı işte.1,5 aydırda günde 1 saat yürüyorum,bu ağrı yürüdükten sonra başladı,acaba bununla alakası olabilirmi,ayrıca streesli bir işim ve sinirli bir yapım var.bağırdığımdada kafamda bir ağrı oluşuyor.yanıtınız için teşekkürler,iyi çalışmalar...

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Emel Gökmen
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Tüm yazdıklarınız stresle ilişkili görünüyor.Yaz ayında bol bol sıtüstü yüzün kışında yapabiliyorsanız yüzün.Bazı ilaçlardan da faydalanabilirsiniz.

12 Mayıs 2011 15:13