İstanbul

Bağlantıma Ekle
Mesaj Gönder

Merhaba hocam sürtünmeden dolayı penisimin yanlarında tahriş ve üstünde 2 n

18.08.2011 10:04

Soru : Merhaba hocam sürtünmeden dolayı penisimin yanlarında tahriş ve üstünde 2 noktada kızarıklık oluştu 1-2 hafta bepanten kullandım fakat geçmedi ince bir kabuk tabakası oluşuyor banyo yapınca tabaka kalkıyor sonra yenıden oluşuyor. önerebileceğiniz bir krem var mı


İstanbul
Deri ve Zührevi Hastalıklar Soru Sor
2011-08-19
Cevapları sadece üyeler görebilir!
Giriş Yap ya da Hemen Kayıt Ol

Bu soru toplam 46 defa okundu.



Deri ve Zührevi Hastalıklar
Merhaba hocam,benim sikayetim penisimin yan kisminda deri tahris olmus gibiydi ama kirmizi degil hafif beyazdi.orayi siktigimda ayni sivilce gibi oldu...

ziyaretci-112261 tarafından 11.02.2011 tarihinde soruldu.
Deri ve Zührevi Hastalıklar
Hocam attigim resimlere de bakarak değerlendirdiniz degil mi? ben yazdim sorunumu ama yinede görerek daha iyi anlarsiniz. ayrica 2'sini yazmışsiniz a...

Ziyaretçi tarafından 05.06.2014 tarihinde soruldu.
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Hocam oncelıkle merhaba 21 ocak ta surtunme yoluyla bır ılıskı yasadım bu surtunme yoluyla olan ılıskıde ıkı tarafında uzerınde pantolonlar vardı ve k...

rayze34 tarafından 28.02.2014 tarihinde soruldu.
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Hocam oncelıkle merhaba 21 ocak ta surtunme yoluyla bır ılıskı yasadım bu surtunme yoluyla olan ılıskıde ıkı tarafında uzerınde pantolonlar vardı v...

rayze34 tarafından 27.02.2014 tarihinde soruldu.
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Hocam oncelıkle merhaba 21 ocak ta surtunme yoluyla bır ılıskı yasadım bu surtunme yoluyla olan ılıskıde ıkı tarafında uzerınde pantolonlar vardı ve k...

rayze34 tarafından 27.02.2014 tarihinde soruldu.