CS
Soru Sahibi
12 Ağustos 2010 16:02

MERHABA HOCAM, BEN UZUN SÜREDİR REFLÜ PROBLEMİ YAŞIRYORUM. MEMUR OLDUĞUM İ

MERHABA HOCAM, BEN UZUN SÜREDİR REFLÜ PROBLEMİ YAŞIRYORUM. MEMUR OLDUĞUM İÇİN KURUMUM LAPAROSKOPİK REFLÜ AMELİYATININ GİDERLERİNİ KARŞILIYOR MU? GAZİANTEP'TE YAŞIYORUM. BU AMELİYATI OLABİLECEĞİM ÖNEREBİLECEĞİNİZ BİR YER VAR MI ? TEŞEKKÜRLER.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu sorularınızın cevabını ancak bir hastaneye muayene olup o süreci başlattıktan sonra öğrenebilirsiniz.

12 Ağustos 2010 17:44