7 Temmuz 2011 15:05

Merhaba Doktor Hanım ben 5+1 günlük hamileyim. Ultrason kağıdımda gebelik k

Merhaba Doktor Hanım ben 5+1 günlük hamileyim. Ultrason kağıdımda gebelik kesesi 5 mm boyutlarında ve sağ overde 21*23 mm boyutlarında polikistik oluşum izlendi yazıyor.Birde doktorum progestoran hormonuyla birlikte beta hcg istedi.progesteron değerim :39.39 ml beta hcg ise:3549 çıktı.Beta hcg me göre progesteron normal mi çıkmış bu değer bebeğin iyice yerleştiği anlamına gelebilir mi diye soracaktım.Birde kistik oluşum bir sorun yaratırmı sonuçlarımı göstermeme daha çok var o yüzden size soruyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim...

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Güliz Demircioğlu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

merhaba,değerleriniz normal,sorun çıkarmaz

7 Temmuz 2011 18:05