KA
Soru Sahibi
9 Ekim 2010 16:15

merhaba annem bel fıtığını nedeniyle doktora gitti..doktor MR çektirmiş.. v

merhaba annem bel fıtığını nedeniyle doktora gitti..doktor MR çektirmiş.. ve MR sonuçlarına göre sol düşük ayak...L4.5 l5.s1 disk tanısı diye bir rapor verildi..ve ameliyat deniyor. bu arada annemin sol bacağında bi uyuşukluk var ve hareket kaybı yaşıyor, arada ayağı kasılıp düşüyor..? sizce nedeni ne olabilir? gerçekten ameliyat gerekirmi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayhan Kara
Beyin ve Sinir Cerrahisi

eğer düşük ayak olmuşsa acil ameliyat etmek gerekir yoksa geri dönüş olmaz,eğer filmleri varsa daha çok ayrdımcı olabilirim,mikrocerrahiyle 4 ssat sonra ayağa kalkari1 hafta sonra tüm işleri yapabilir herhangi bir riskide yoktur

9 Ekim 2010 20:32