BB
Soru Sahibi
6 Haziran 2011 00:51

meraba doktor bey benim prolaktin 26 çıktı diğer horman tahlillerin normal

meraba doktor bey benim prolaktin 26 çıktı diğer horman tahlillerin normal ama her ay adetim 10 gün gecikiyor adetimin gecikmesi yumurtlamıyorum anlamınamı geliyor bide prolaktin düşürücü ne kullanabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Sinan Kırım
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Adetin gecikmesi yumurtlamama anlamına gelmez. Bu derece düşük yüksekliklerde herhangi bir tedavi gerekmez.

6 Haziran 2011 09:40