İzmir

Bağlantıma Ekle
Mesaj Gönder

Meraba 9 gündür paxil içiyorum aşırı uyku yapıyor ve iştahsızlık yapıyor b

18.08.2011 23:26

Soru : meraba 9 gündür paxil içiyorum aşırı uyku yapıyor ve iştahsızlık yapıyor bu yan etkiler normal mi ne zaman geçer teşekkürler


İzmir
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Soru Sor
2011-08-19
Cevapları sadece üyeler görebilir!
Giriş Yap ya da Hemen Kayıt Ol

Bu soru toplam 164 defa okundu.


Önceki Soru :Mrb benim 8yaşında bir kızım var biz yur...
Sonraki Soru :Merhaba ilker bey!oğlumu2 hafta önce cer...

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Merhaba doktor bey benim 9 aylik kizim var 7kilo600gramm agirliginda 70cm boyunda sise mamasi iciyor kasik mamamsi meyve püreleri hepsinden yiyor faka...

ziyaretci-523944 tarafından 24.09.2010 tarihinde soruldu.
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Hocam, meraba ben konya'da hemşire olarak olarak görev yapıyorum.uzun bir karar döneminden sonra burun estetiği olmaya karar verdim, sizin çok yoğ...

ziyaretci-243286 tarafından 22.05.2011 tarihinde soruldu.