KB
Soru Sahibi
2 Nisan 2015 09:50

meme ucunda ağrılı glanduler doku büyümesi

Merhabalar sevgili hocam 29 yaşında 176 boyunda 82 kilo ağırlığında bır erkeğim yaklaşık bır ay önce sol meme ucu arkasında sertlik ve ağrı hissettim ve genel cerrahine gittim tedavi oldum ultrason çekti iki meme de glanduler doku büyümesi olduğunu söyledi endokrinoloji ye sevk edip prolaktin testi yaptır dedi fakat bulunduğum ilde bu poliklinik yok henüz gidemedim. Büyüme iki meme de fakat ağrı sadece sol meme de ve sol meme çok az büyük ve sarkık. Acaba sadece meme büyümesi mi yoksa kanser gibi tehlikeli bır durum olabilir mi? Cevabınız için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İlhan Serdaroğlu
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Prolaktin testi çok önemli , hem endokrinoloji uzmanı görmeli hem de gerekirse iğne biopsisi yapılarak kitle kötü huylu mu değil mi öğrenilmeli .

4 Nisan 2015 20:49