AO
Soru Sahibi
28 Ağustos 2015 23:40

Makattan kan gelmesi

Bugün kabızlık şikayetim vardı ve tuvalete çıktım hafif ıkınmalar yaptım ve sadece kan geldi ama bol miktarda. Kanser miyim ?

3 cevap
Cevaplar (3)

geçmiş olsun, rektal kanamanın muhtemel nedenlerinden biri kolon kanseridir, ancak en sık nedeni internal (iç) hemoroittir, yaşınızı belirtmemişsiniz, proktolojik muayene ve yaşınıza bağlı olarak rektosigmodioskopi yada kolonoskopi yapılmalı, bilgi ve tedavi için www.bahadirege.com.

30 Ağustos 2015 22:19
AO
Soru Sahibi

18 yasındayım

30 Ağustos 2015 22:21

hemoroid en olası sebeb, ancak mutlaka kanserde araştırılmalı, rektosigmoideskopi yapılması uygun olacaktır.

30 Ağustos 2015 22:59
AO
Soru Sahibi

Böbrek taşı nedeniyle antibiyotik kullanıyodum bu antibiyotik bagırsaklarımı tahriş etmiş olabilir mi

30 Ağustos 2015 23:06

çok mümkün değil..

31 Ağustos 2015 09:18