ile ilgili Sorular

Kulakta hışırtı sesi

İyi günler Hocam,ben 34 yaşında evli 1 çocuk annesiyim.Bundan 7 sene önce sol kulağımda çınlama başladı gitmediğim doktor kalmadı fakat çaresini bulamadım.Yıllar geçtikçe bu sesle yaşamaya alıştım.Son 1 yıldır sağ kulağımda inanılmaz derecede rahatsız edici bir ses oluştu.Bunun için de bir çok dr gezdim ancak yine çare bulamadım.Kimi dr kulak zarın damara çok yakın kan akış sesini duyuyorsun dedi,kimi doktor kulak damarında anevrizma olabilr anjio olmalısın dedi.Anjio yaptırdım damarsal hiçbir problem çıkmadı.Ama ses kesilmiyor.Hışır hışır diye tabir edttiğim bir ses mevcut.Sanki kalbim kulağımda atıyor.Geçen sene tatil için Datça'ya gittiğimde sesin orda kesildiğini fark ettim.Acaba durum alerjik olabilir mi?Cevabınız için şimdiden çok teşekkür ederim....

24.05.2013 14:43

Diğer Sorular

Kulakta ses

İyi günler hocam.ben 34 yaşında bir bayanım.bundan yıllar önce sağ kulağımda çınlama başladı ne yaptıysam hangi doktora gittiysem derdime çare bulamad... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

Sağ kulağımda yaklaşık 6 aydır hışırtı, nabız atım sesi şeklinde sesler var

Sağ kulağımda yaklaşık 6 aydır hışırtı, nabız atım sesi şeklinde sesler var. kbb uzmanına gittim muaynede bişey çıkmadı. tomografi çekildi (ilaçlı) o... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

İlgili uzmanlar

.
x