am
Soru Sahibi
27 Mayıs 2014 09:48

iki genel anestezi arasında ne kadar süre olmalıdır ?

hocam ben bir ay kadar önce bir ameliyat oldum genel anestezi ile ikinci bir genel anestezi için ne kadar beklenmesi uygun olur ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nurettin Lüleci
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Eskiden elektif vakalar için 6 aydı. acil vakalarda önemi yok. şimdiler anestezi gayet güvenli . Karaciğer ve böbrek rahatsızlığınız yoksa üst üste alabilirsiniz. geçmiş olsun

3 Haziran 2014 15:52