İstanbul

Bağlantıma Ekle
Mesaj Gönder

İğne

10.06.2013 11:37

Soru : Sayın Hocam;
2 Haziran günü tükrük bezi kanalındaki rahatsızlık nedeni yakınımızdaki özel hastaneye gittim.Doktorum Novosef isimli iğneyi yazdı. Aynı hastanede yaptırdım. İğne kalçama girerken irkildim ve kendimi biraz kastım. Enjeksiyon başladığında yine hafif kastım. Enjeksiyon bitti. Kalktım yürürken çok ağrım oldu. Geri dönüp söyledim. İğne yerine baktılar normal dediler. İlaç ağır vs. dediler. Aile dostumuz olan bir doktorla telefonda konuştum ve durumu anlattım. İğne düzgün yapılmamış dedi ve Neurontin ağrı kesici verdi. Kullandım. Ağrım 2 gün kadar devam etti. Sonra kesildi. 2 gün sonra aynı hastanenin genel cerrahı ve fizik tedavi uzmanına da gittim. Sorun yok dediler. Çok şükür his kaybı yok. 1 - 2 gün ayağımın altında zaman zaman hafif yanma ve karıncalanma hissettim. Şu an onlarda geçti fakat iğne yapılan yerde içeride kas ağrısı gibi bir ağrı hissediyorum. Yürürken daha fazla hissediliyor.9 gün oldu. Yapmam gereken herhangi bir şey varmıdır. Teşekkür ederim. Saygılar


Hatay
Beyin ve Sinir Cerrahisi Soru Sor
2013-06-10
Cevapları sadece üyeler görebilir!
Giriş Yap ya da Hemen Kayıt Ol

Bu soru toplam 28 defa okundu.



Kadın Hastalıkları ve Doğum
Hocam merhaba adetimden 2 hafta sonra mesigyna igne yaptırdım kullanım talimatını sonradan farkettim ignenin koruyuculugu ne zaman başlar bu ignenin h...

ziyaretci-730400 tarafından 01.09.2014 tarihinde soruldu.
Uc gun once igne kalcadan voltaren igne yaptirdim igneden sonra kanama oldu igne yerinde sonrada mos mor oldu igne yeri dort bes parmak ve ogunden ber...

akin tarafından 10.06.2014 tarihinde soruldu.
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Hocam merhabalar novalgin ateş düşürücü ignenin ileride ne gibi zarsrları var acaba .......

ozlm tarafından 12.08.2014 tarihinde soruldu.
Acil Tıp
Merhabalar, gogus bolgemin ust kisminda igne batmasi gibi agri oluyor ama surekli degil sicak ortama girince mesela arbaya binice klima iceriyi sogut...

ziyaretci-566400 tarafından 24.11.2010 tarihinde soruldu.
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Oksapar igne kullanıyorum doktorum 20. haftadan sonra 2 gün de bire düşürecek. sizce doğru bir yaklaşım mi? risk almış olmalıyız....

ziyaretci-2057576 tarafından 11.09.2014 tarihinde soruldu.