AO
Soru Sahibi
12 Ağustos 2014 22:54

İdrar yaparkan penis ucunda yanma ve kan

Merhaba ben 15 yaşındayım. 1 seneden fazladır idrarda yanma yaşıyorum. İdrarımı yaparken penis ucunda yanma oluyor. Sanki idrar o kısmı tahriş ediyormuş gibi. İdrarımı bazen çatallı yapıyorum. İdrarın son birkaç damlası kan ile idrar karışımı olarak gelebiliyor. İç çamaşırımda kan lekesine rastlıyorum. Acile gittim. İdrar ve kan testi yaptırdılar ve bir sorun olmadığını söylediler. Çok fazla yanma var. Ben penis ucunda tahriş olduğunu düşünüyorum. Sanki penis ucu idrar için küçükmüş ve idrar orayı zorlayıp acıtıyormuş gibi. İdrarımda bir sorun yok. Yani sık idrara çıkma, idrar olmadığı halde tuvalete gitme ihtiyacı duyma gibi sorunlarım yok. Tek sorun penis ucu. Bundan dolayı idrarda ve böbreklerde sorun olmadığını düşünüyorum. Belirtilerin başladığı zamandan beri istisnasız her idrarda yanma yaşıyorum. Eğer tahriş varsa ne yapmam gerekir? Sorun nedir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Murad Çeltik
Üroloji , Androloji

Enfeksiyon olabilir, üroloji doktoruna başvurun, idrar tahlili(sabah ilk idrar -çok su içmeden),üretral sürüntü kültürü, meni kültürü yaptırın... Facebook sayfamdan direkt ulaşabilirsiniz.. Op.Dr.Murad ÇELTİK *** *** ** 96 Web: www.muradceltik.com www.varikoselcerrahisi.com www.bobrektastedavisi.com www.sertlesmesorunu.co Facebook: www.facebook.com/opdrmuratceltik www.facebook.com/varikoseltedavisi www.facebook.com/bobrektasitedavisi

13 Ağustos 2014 19:24