GE
Soru Sahibi
4 Ağustos 2008 16:51

Hocam merhabalar.6 aydır sürekli tekrarlayan ishalim vardı. Geçiyor 10-15 g

Hocam merhabalar.6 aydır sürekli tekrarlayan ishalim vardı. Geçiyor 10-15 gün sonra tekrar ediyordu. Aynı zamanda boğazımda bir kuruluk, tahriş, ağrı ve yutkunma zorluğu çekiyordum; bu da yine ishalim gibi tekrarlayıp duruyordu.Kolon tetkikine göre sol kolonda kolit 'şu anda ülserasyona rastlanmadı' ; yapılan kolonoskopiye göre ise tanı olarak kronik inflamasyon ve hiperemik mukoza ortaya çıktı. Şikayetlerim hala devam ediyor; bu rahatsızlığım ne olabilir?Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ahmet Dobrucalı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Teşhiste bir hata olabilir. Bir kez muayene olmanızda fayda var. Şikayetleriniz sizi belirgin ölçüde rahatsız ediyor va yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiliyorsa lütfen doğru teşhis ve tedavi için *** *** ** den randevu alınız. Geçmiş olsun :))

9 Ağustos 2008 12:39