ÇS
Soru Sahibi
9 Mayıs 2011 11:38

hocam merhaba.rahim ağzında yaram vardı geçen yıl haziran ayında donduruldu

hocam merhaba.rahim ağzında yaram vardı geçen yıl haziran ayında donduruldu iki ay sonra kontrole gittiğimde yara görüntüsünün hala var olduğu söylendi.tekrar smear testi yapıldı fakat testte herhangi erezyon varlığı yoktu. bu ay doktora gittiğimde yine yaranın olduğunu rahim ağzında sert yapılar olduğunu söyledi ve biyopsi yapalım dedi. yarın için gün verdi ama adet olacakmışım gibi kasıklarımda ağrı ve rengi kopkoyu kanamam var ne yapmalıyım sizce?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Kutlugül Yüksel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Zaten doktorunuza gideceksiniz, bu konuları ona sorabilirsiniz. Geçmiş olsun

9 Mayıs 2011 18:34