KV
Soru Sahibi
7 Temmuz 2010 16:10

Hocam Merhaba, Ben sedef hastasıyım kortizonsuz ilaç kullanmadan geçermi

Hocam Merhaba, Ben sedef hastasıyım kortizonsuz ilaç kullanmadan geçermi ? Birde Çam katranı sabun kullanıyorum iyi geliyor fakat sürekli kullanmak istemiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

sedef hastalığında kortizon dışı 10larca tedavi çeşidi mevcuttur. detaylar için muayene olmalısınız.

8 Temmuz 2010 19:31