gs
Soru Sahibi
17 Şubat 2015 13:40

hocam masturbasyon adetin erken olmasına sebep olur mu ?

Merhaba hocam.Dün gece masturbasyon yaptım . Biraz sert ve uzun oldu. İlkin kanama yoktu ama sabah kalktığımda adet olduğumu gördüm. Hocam adetime daha 9 gün vardı. Bunun sebebi nedir ? Acaba kızlık zarım bozulduda ondan mı fazla kan geliyor. Ama aynı adet gibi bu ve adet sancısı da var . Neden böyle oldu hocam ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İrfan Tarhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba Herhangi bir ilgisi olmaz. Ama başka bir sorun olma ihtimali yüksek. Masturbasyonda maalesef yanlışlıkla kızlık zarı bozulabilir. Kanama başlayınca adet sancısı olması normal.

17 Şubat 2015 14:58