ÇH
Soru Sahibi
28 Ağustos 2010 10:49

günaydın dr bey lütfen acil cevap ablam rutin kontural için usg çektirdi us

günaydın dr bey lütfen acil cevap ablam rutin kontural için usg çektirdi usg de spektıral değerler ise malignite açısından riskli gurup içindedir diyo bu ablamın kesin veya tehlikeli kanser türü olduğunumu gösterir usg kesin bi tanımı ablam 38 yaşında ve kanama her hangi bi akıntı şikayeti yok sımarda temiz ne olur lütfen acil cevap neler yapılmalı nasıl yol izlenmeli

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Korkut Arslan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hayriye hanım ablanızın şikayeti, ne ile ilgili ultrason yapıldığını bilmemden cevap vermem zor. Ultarson ile kanser teşhisi konulmaz, ultrason bize sadece yol göstermektedir. bana tam olarak raporu yollarsanız size yardımcı olmaya çalışırım . . .Randevu ve daha fazla bigi için 0212- *** *** ** nolu tel. dan sekreterim Gülten hanım ile görüşebilirsiniz..Dilerseniz *** *** ** 73 no.lu tel. dan bana ulaşabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimle.. Jin. Op. Dr. Korkut Arslan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Raif bey sok. Şato apt. No: 4 daire 2 ( Şişli Etfal hastanesi yanı - Emek eczanesi karşısı) Şişli / İstanbul GSM : *** *** ** Tel: 0212 *** *** **

28 Ağustos 2010 11:22