yB
Soru Sahibi
28 Ocak 2014 13:21

Göğüste ve sol iç kol kolda hafif ağrı

İyi günler, hocam yaklaşık 2 haftadır göğüsümde bir ağrı vardı ve sol kolumu içinde dirseğe kadar hafif bir ağrı var.Bugün kardiyoloji doktoruma gittim EKG-EKO testi yaptı ve sonuçları gayet iyi ve normal olduğunu söyledi ağırdığı zaman ağrı kesici kullanabileceğimi söyledi Bir göğüs hastalıkları doktorunada gitmem gerekirmi sizce başka bir problem olma ihtimalı varmıdır...? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

konu uzmanlık alanım dışındadır. Kardioloji doktoru ayrıntılı bir değerlendirmenin ardından kalp açısından bir problem yoksa hangi doktora gideceğinizi size belirtmelidir. Geçmiş olsun

29 Ocak 2014 13:22