KM
Soru Sahibi
6 Temmuz 2011 22:35

GÖGÜS BÖLGEMDE KIRMIZI BENEKLER ÇIKTI DAHA SONRA İLERLEYİP OMZUMA KARNIMA K

GÖGÜS BÖLGEMDE KIRMIZI BENEKLER ÇIKTI DAHA SONRA İLERLEYİP OMZUMA KARNIMA KOLLARIMA YAYILIYOR BAZEN ÇOK KIRMIZI GÖRÜNÜYOR BAZENDE RENGİ BEYAZIMSILAŞIYOR GİBİ OLUYOR BUNU HEMEN HEMEN 1.5 SENEDİR ÇEKİYORUM HOCAM BİLGİ VERİRSENİZ MUMNUN OLURUM

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Fikret Sütçü
Dahiliye - İç Hastalıkları

iyi günler bu tip lezyonları görmek gerekir. mantar ,güneş lekesi vs olabilir.bir dermatoloji uzmanına görünmenizi tavsiye ederim saygılar

7 Temmuz 2011 20:23