mm
Soru Sahibi
25 Mart 2013 10:53

Gobek piercing deligim yirtildi

Merhabalar Arda Bey. Ben yaklasik 8-9 ay once gobegimi deldirmistim. O gunden bugune hic bi zaman toparlamadi tam olarak iyilesmedi ama ilk yaptirdigimdan itibaren 1 ay suresince butun bakimlarini gunu gunune yaptim. Korktugum icin cikarmiyodum sadece 2 hafta once sisip aci vermeye baslayana kadar doktor bi arkadasimin tavsiyesiyle cikardim alkolle temizledim antibiyotik krem kullandim. Ve sislik iltihap gunden gune gecti. Ilk basta kabuk bagladi sonra derim inceldi simdi piercingimi cikardim. Ama deligimi kaybetmeden kurtarmanin bi yolu yok mu? Yoksa kapanmasini bekleyip yeniden mi deldirmeliyim? Bu arada metale alerjim var ve derim cok hassas ama titanyum kupeden baska bisey de kullanmadim. Cok tesekkurler. Iyi calismalar dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Arda Katırcıoğlu
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Merhaba, Yara ve enfeksiyon geçene kadar piercing takmayın, aktif durum geçince delik duruyorsa takarsınız, aksi halde yenilemeniz gerekecek miaplast Estetik Kliniği Op.Dr. ARDA KATIRCIOĞLU Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Tel : *** *** ** 42 (pbx) Adres : Abdi İpekçi Caddesi Bronz Sokak 7C MAÇKA / İSTANBUL www.miaplastestetik.com info@miaplastestetik.com www.ardakatircioglu.com mia@miaplast.com

26 Mart 2013 14:14