SO
Soru Sahibi
9 Ocak 2014 13:57

Esmer tenliler için hangi tedavi yöntemi ?

Merhaba Nezih bey cilt leke tedavilerinde kimyasal peeling ile lazer arasında ne gibi farklılıklar var?. Esmer tenlilere soyma işlemleri için özellikle yan etkileri ve kalıcı leke bırakmaması bakımından hangi tedavi yöntemini öncelikle önerirsiniz..Cevabınız için şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

1 cevap
Cevaplar (1)

Leke tedavisinde esmer tenli kişilerde eğer peeling yapılacak ise dikkatli seçim yapılmalıdır ve ben Miami Peeling öneriyorum. Lazer işlemlerinde ise Q-switched Nd-YAG ile başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Nerede yaşıyorsunuz?

11 Ocak 2014 12:35