ce
Soru Sahibi
13 Aralık 2013 16:08

emzirme ilaç kullanımı

doktorumuz eşime meiact diye bir ilaç verdi.dişetlerinde iltihap varmış ama benim eşim emziriyo bu ilacı kullanabilirmi.şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Meiact in gebelik kategorisi B dir, yani emziren anneler doktorunuzun onerdigi dozda ve verdigi süre boyunca kullanabilir.

13 Aralık 2013 22:57

Merhaba, Meiact in gebelik kategorisi B dir, yani emziren anneler doktorunuzun onerdigi dozda ve verdigi süre boyunca kullanabilir.

13 Aralık 2013 22:58

Merhaba, Meiact in gebelik kategorisi B dir, yani emziren anneler doktorunuzun onerdigi dozda ve verdigi süre boyunca kullanabilir.

13 Aralık 2013 22:58

Merhaba, Meiact in gebelik kategorisi B dir, yani emziren anneler doktorunuzun onerdigi dozda ve verdigi süre boyunca kullanabilir.

13 Aralık 2013 22:58