tc
Soru Sahibi
8 Temmuz 2014 10:12

ella kullanimi

Merhaba hocam size bjr soru sormustum 23 haziranda adetine 5-6 gun kala erkek arkadasimla surtunme yoluyla bir birliktrligimiz oldu bosalma olmadi yine de 5 saat sonra ella ertesi gun hapi kullandim ilaci kullandiktan 2 gun sonra adet gördüm. Bunu normal regl olarakmi kabul etmeliyim gebelik testi yapmalimiyim demistim 16 gun sonra bakip emin olun demistiniz iliskiden 14 gun sonra kanda bhcg yaptirdim negatif cikti guvenebilirmuyim yoksa 16 gun sonra yenilemelimiyim. 0,100 cikti.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Erkut Harmancılar
Kadın Hastalıkları ve Doğum

14 gün sonrakine de güvenebilirsiniz..gebelik yok diyebiliriz

8 Temmuz 2014 10:48