tc
Soru Sahibi
29 Nisan 2014 23:09

Dudağımda küçük et parçası var

Merhaba,Üst dudağımı kaldırdığımda tam ortada küçük bir et parçası görünüyor bu et parçası nedir bir sakıncası var mı ve müdahale edilse ne gibi bir müdahale edilmesi gerekiyor?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Pınar Karataban
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba, Bahsettiğiniz et parçası herkeste var olan bir anatomik oluşumdur , hiç bir zararı yoktur, müdahale etmeye de gerek yoktur.. Tek bir durum dışında: Eğer üst keser dişlerinizin arası ayrık ise o zaman bu et parçası ufak bir operasyon ile alınmaktadır.

29 Mayıs 2014 15:09