AS
Soru Sahibi
14 Aralık 2013 21:46

Diastema Tedavisi

Çok aralıklı olmadığı halde ön dişlerimde diastema var bu durum hava harp mülakatlarında bana engel olur mu ? Bu diastema tedavisini olursam dolgu veya sizin önerdiğiniz şekilde yinede hava harpten elenmeme sebep olur mu ? İlginiz için teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Bıldıgım kadarıyla Hava harp da bunlara bakılmıyor , rahat olun. Ancak kolaylıkla bu diastema ıstedıgınız zaman halledılır. Gecmiş olsun Mutlu Yıllar

31 Aralık 2013 14:04