KD
Soru Sahibi
31 Ağustos 2014 14:03

cipralex

Engin Bey merhaba, 46 yaşında bayanım nefes darlığı şikayetiyle doktora gittim durumumun pisikolojik olduğunu söyledi. daha önce kullandığım 10mg cipralex i kullanabileceğimi söyledi fakat ilaç bende aşırı halsizlik yaptı .bu arada bacaklarımda da kasılmalarda oluyor. ben arcalion diye bir ilacı kullanmıştım. doktor yazmıştı.şimdide cipralex yerine arcalion kullanabilirmiym diye sormak istiyorum. çocuklarım var enerjiye çok ihtiyacım var.zor durumdayım lütfen yardımınızı bekliyorum şimdiden çok tşk ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

dilşat hanım, ilaçlarla ilgili birşey diyemem, psikiyatrist değilim, sitedeki psikiyatristlere sorabilirsiniz bunu. ancak psikolojik rahatsızlığınızın çözüm yolu psikoterapidir. bu kaygılarınızla nasıl baş edeceğinizi, panik ataklarınızı nasıl kontrol edebileceğinizi psikoterapide öğrenirsiniz. kalıcı iyileşmeyi böyle sağlayabilirsiniz.

1 Eylül 2014 14:39