EH
Soru Sahibi
12 Kasım 2013 16:32

Beyincige giden damar....

Sayın Hocam; Ablam 59 yaşında yalnız yaşayan bir bayan. 4 yıl içinde 2 defa ev içinde düşmüş ve kısa süreli bayılmış.. çekilen Mr da Beyinciğe giden damarın ters yönlü ve hızlı olduğu tespit edilmiş.. Doktor, geç kalınmış olduğunu , ilaçla tedavi şansının olmadığımı anju olması gerektiğini söylemiş.. Ben başka şehirde çalışan bir devlet memuruyum .. Ablam için ne yapabiliriz.. Olmazs emekli olup ne gerekiyorsa onu yapayım.. Teşekkürler, saygılarımla...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Salih Murat  İmer
Prof. Dr. Salih Murat İmer
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sanıyorum bazı şeyler yanlış anlaşılmış. Bence Üniversite Hastanenisi Nöroradyoloji bölümüne başvurmanız doğru olacaktır. Saygılarımla

14 Kasım 2013 16:47