ile ilgili Sorular

Ayak morluğu

babam şeker hastası ayakbaş parmağında bir yara oluştu,bundan 2,5 ayönce ameliyat oldu ve şuan yarası kapanmak üzere ve gayetiyi.Bundan 3haftaönce babamın solayak orta3 parmaklarında morarmalar oldu ve ayağında hafif birşişlik oluştu ayağında hiçbir ağrı yok,kalpdamar cerrahına götürdük,ayak ulrasonu çekildi,parmak damarlarda çok hafif bir tıkanıklık olduğu ama önemli boyutta olmadığı,hafif bir enfeksiyon olabileceği söylendi ve damar açıcı ilaç ve antibiyotik verdi,şuan o parmaklarında morarıklar tam geçmedi ve ayağındaki şişlikde geçmedi.ameliyat olduğu için 2,5 ay ayağının üzerine hiç basmadı,yeni yürümeye başladı bu şişme ve morarıklığa sebep olabilirmi,damar açıcı ilaçlar yeterlimi,yapabileceğimiz bir şey varmı yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten napmamız gerektiğini bilemiyoruz.şimdiden teşekkürler.

05.12.2011 10:01

Diğer Sorular

Ayak parmağım şişti

Merhabalar ben 14 yaşındayım ayağımı koltuğa vurdum ama çok sert vurdum.serçe parmağımın yanındaki parmağım şişti ve morardı.morluğu geçti ama şişliği... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

Öncelikle kolay gelsin dilerim. hocam ben 22 yaşında erkeğim şu ana kadar h

Öncelikle kolay gelsin dilerim. hocam ben 22 yaşında erkeğim şu ana kadar hiç bir rahatsızlığım olmadı ama şu bir iki senedir ayağımın altında sanki b... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

Merhaba dr bey. ben 23 yaşında bir bayanım. uzun yıllar baş ağrısı çekiyoru

Merhaba dr bey. ben 23 yaşında bir bayanım. uzun yıllar baş ağrısı çekiyorum. aynı zamanda eklemlerimde zaman zaman ağrılar oluşuyo. çok çabuk yorul... devamı..

Bu soru tarafından tarihinde soruldu.

tarafından tarihinde cevaplandı.

İlgili uzmanlar

.
x