BA
Soru Sahibi
16 Mart 2010 14:15

armagan hanım mrb benim şikayetim kalbim çarpıyor nefes alamıyorum sureklı

armagan hanım mrb benim şikayetim kalbim çarpıyor nefes alamıyorum sureklı endışe ve korku içindeyim elllerim buz gibi oluyor herşeye kaygılanıyorum her zaman yanlız kalmak istiyorum hiç bir şeyden mutlu olamıyorum en ufak bir şeyi kafama takıp kendımı üzüyorum ve aglıyorum şuanda bile nefes almak için çaba sarfediyorum bu son bır haftadır nefesim hiç çıkmıyor lütfen bana yardım edin sonumu hiç iyi görmüyorum battıkça batıyorum yerin en dibindeyim çıkmazlardayım lütfen beni rahatlatın

1 cevap
Cevaplar (1)

hanımefendi panik atak yaşıyorsunuz anladığım kadarıyla. sizi burdan söyleyebileceğim bi şey rahatlatmaz..bu tedavi gerektiren bir durumdur. tedavi olmanız gerekiyor..

16 Mart 2010 22:59