Anksiyete ilaçlarının yan etkisi nedir

04.12.2010 01:34

Soru : hocam cipralexi kilo alıyorum diye doktorum bıraktırdı prozac verdi birbuçuk aydır kullanıyrm.Ancak başımda acayip bir basınç hissi var kulaklarımda çınlama ve dolgunluk oluyr.çok korkuyorum zaten anksiyelerm vardı buda eklendi.ilk zamanlar çok rahattım prozacla ancak bir haftadır başımı taşıyamıyorum sanki patlayacak basınçtan prozac bunu yaparmı ilacı bırakayımmı şuan doktrada gidemyrm yardmcı olun lütfen mutlu günler


2010-12-11
Cevapları sadece üyeler görebilir!
Giriş Yap ya da Hemen Kayıt Ol

Bu soru toplam 53 defa okundu.




Psikoloji
Hocam doktor paxera ilacı vermişti yan etkileri var mı ve bu ilaç sonuç verir mi ?...

GÜLAY tarafından 20.05.2014 tarihinde soruldu.
Merhaba muzaffer bey en son kontrole gittiğimde hastalığımın çok dirençli oluduğu söylendi lityumu 600 mg 900mg çıktık prozacı 20mg 40 mg çıktık anafr...

sercan tarafından 29.11.2014 tarihinde soruldu.
Hocam mrb ben bir yıldır paxil 20 mg kullanıyorum çok kiloluydum zayıfladım bu hastalık gelmeden önce sporla hırs panik atak girdi hayatıma kilo aldım...

ada tarafından 22.03.2015 tarihinde soruldu.
Hocam ne kadar süre kullanayım ve onla ilgili değilsede bi yan etkisi veya sorun olur mu?...

ziyaretci-1972954 tarafından 19.08.2014 tarihinde soruldu.
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)
Hocam merhaba.. fibromiyaljinin neden olduğu ağrılar ve yan etkiler nedeniyle birkaç ilaç denemesinden sonra 2 yıl önce neurontin yazıldı. günde sabah...

ziyaretci-860329 tarafından 09.07.2014 tarihinde soruldu.