SD
Soru Sahibi
29 Aralık 2012 00:12

adet gecikmesi

mrb hocam 10 aylık bir bebeğim var kendiliğinden göğsümü bıraktı artık emmiyor ve adetim 1 hafta gecikti.hamile kalmış olmaktan korkuyorum test yaptım ama negatif farlutal içsem bir şey olur mu içersem nasıl kullanıcam birde antibiyotik ve ağrı kesici kullandım onlarda geciktirmiş olabilir mi şimdiden teşekkürler iyi akşamlar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erdal Aktan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

farlutal günde 2 kez 1er tane alınır antibiyotik ve ağrı kesici adetinizi geciktirmez saygılar

1 Ocak 2013 18:34