4 Temmuz 2014 01:20

3 aylık bebeğimin gözüne sprey kaçtı.

iyi günler doktor bey. bugün 3 aylık bebeğimin burnuna tonimer bebek spreyi yaparken gözüne biraz kaçtı. hemen bezle sildik ve yüzünü yıkadık. bebeğim ağlamadı ve gözde kızarıklık, tahriş yada sulanma olmadı. herhangi bir sorun oluşmuşmudur yada oluşur mu bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sinan Tatlıpınar
Göz Hastalıkları

tonimer deniz suyu veya serum fizyolojikdir, göze bir zararı olmaz

4 Temmuz 2014 09:59