Doç. Dr. Erdal AKTAN

0 / 5 | 0 Yorum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

25 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Bu doktor siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!Bu uzman henüz internet üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-mail adresini bırakın ve uzman internet üzerinden randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

 

Hakkında

Özgeçmişi

Ergani'de doğdum. İlk, orta ve yüksek öğrenimimi İzmir'de sırasıyla Necatibey İlkokulu, Bornova Anadolu Lisesi ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladım.

Pratisyen olarak 2 yıllık zorunlu hizmetimi Denizli ili Çal / Baklan'da yaptıktan sonra İzmir Atatürk Eğitim Hastanesi 2. Kadın hastalıkları ve Doğum Kliniğinde Kadın Hastalıkları ve Doğum dalında uzmanlık eğitimime başladım. 1990 yılında uzman olduktan sonra aynı klinikte başasistan olarak çalıştım ve bu arada askerlik görevimi yerine getirdim.

1994 yılında  Sackler School of Medicine Sheba Medical Center Kadın Hastalıkları ve Doğum Departmanında Laparoskopi ve Histeroskopi eğitimi aldım.

Aynı yıl Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD'nda Yrd. Doç. kadrosuna atanarak göreve başladım. 1998 yılında Doç. Dr. ünvanı alarak aynı Anabilim Dalında Doç. kadrosuna atandım. 1999/2000 yıları içinde 6 aylık sürede Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD Tüp Bebek Ünitesinde eğitim görerek bu konuda sertifiye edildim.

2000 yılında üniversitedeki görevimden ayrılarak Özel Ege Tüp Bebek Merkezi'nde göreve başladım. Bu görevimi 2012 yılına dek aralıksız sürdürdükten sonra ayrıldım.

Şu anda, İzmir Buca'da Özel Tınaztepe Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Sorumlu Hekimi ve aynı zamanda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktayım.

  

Uzmanlık Alanları

Hasta Yorumları (0)

0 /0 | Toplam 0 görüş bulundu.

Bu uzman hakkındaki görüşlerinizi yazın ve uzmana puan verin.


Son Cevaplanmış Sorular

Iyi gunler hocam gecen gunlerde dna testiyle hpv 6 oldugunu ogrendim ve genital sigillerimi koterle yaktik fakat ben korkuyorum bu hpv 6 virusu kansere cevirir mi bundan nasil kurtulabilirim ilgilendiginiz icin simdiden tesekkurler Devamı >>

Yani hamile kalmamda bir tehlike normal sezeryanliyla aynimi Devamı >>

1.5 yil ara ile 2sezeryan oldum ikincide doktor yapisma vardi birde dikerken dokularinda yirtilma oluyordu dedi son sezeryandan 4 yil gecti sizce 3. sezetyani dusunebilirmiyim ne tavsiye edersiniz.2.dr yapisma vardi diye 3 de de kesin varmidir 4 yil gecti iylesmismidir yapisma. Devamı >>

Merhaba hocam, iki kimyasal düşük yaptım, yapılan testlerimin sonucu şöyle: 46 xx inversiyon(10)(p11?2q22?1) perisentrik inversiyon varmış, array karyotipleme yoluyla prenatal-preimplantasyon tanı adayıdır. ayrıca faktör v leiden mutasyon testi : n/n mutasyon taşımıyor mt/n heterozigot mutasyonu tek... Devamı >>

Iyi günler hocam.duzenli olarak 4 yıldır ara ara gidiyordum doktora kist falan var mı diye 5 ay once pco teshisi koydu doktorum ama hicbir belirtisi yok sadece goruntude var korkacak bise yok dedi.bu hastaliga sahip olanlar cocuk sıkıntısı cekmis hep ve ben 2 ay sonra evlenecem cocuk istiyorum cocuk... Devamı >>

1/60 | Toplam 297 kayıt bulundu.


.