Doç. Dr.

Erdal AKTAN

0 / 5 | 0 Yorum

Kadın Hastalıkları ve Doğum, İzmir / Buca

46 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!Bu uzman henüz internet üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-mail adresini bırakın ve uzman internet üzerinden randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

 

Doç Dr Erdal AKTAN Hakkında

Özgeçmişi

Ergani'de doğdum. İlk, orta ve yüksek öğrenimimi İzmir'de sırasıyla Necatibey İlkokulu, Bornova Anadolu Lisesi ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladım.

Pratisyen olarak 2 yıllık zorunlu hizmetimi Denizli ili Çal / Baklan'da yaptıktan sonra İzmir Atatürk Eğitim Hastanesi 2. Kadın hastalıkları ve Doğum Kliniğinde Kadın Hastalıkları ve Doğum dalında uzmanlık eğitimime başladım. 1990 yılında uzman olduktan sonra aynı klinikte başasistan olarak çalıştım ve bu arada askerlik görevimi yerine getirdim.

1994 yılında  Sackler School of Medicine Sheba Medical Center Kadın Hastalıkları ve Doğum Departmanında Laparoskopi ve Histeroskopi eğitimi aldım.

Aynı yıl Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD'nda Yrd. Doç. kadrosuna atanarak göreve başladım. 1998 yılında Doç. Dr. ünvanı alarak aynı Anabilim Dalında Doç. kadrosuna atandım. 1999/2000 yıları içinde 6 aylık sürede Hacettepe Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum AD Tüp Bebek Ünitesinde eğitim görerek bu konuda sertifiye edildim.

2000 yılında üniversitedeki görevimden ayrılarak Özel Ege Tüp Bebek Merkezi'nde göreve başladım. Bu görevimi 2012 yılına dek aralıksız sürdürdükten sonra ayrıldım.

Şu anda, İzmir Buca'da Özel Tınaztepe Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Sorumlu Hekimi ve aynı zamanda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktayım.

  

Uzmanlık Alanları

Doktor Hakkında Yapılan Yorumlar (0)

Doktor hakkındaki değerlendirmeler yalnızca hastalar/danışanlar tarafından yapılabilmektedir.
0 /0 | Toplam 0 görüş bulundu.

Bu doktor hakkındaki görüşlerinizi yazın ve uzmana puan verin.


Doktor Tarafından Son Cevaplanan Sorular

Merhaba hocam. kız arkadaşımın adet günü 11 gün gecikti ve şiddetli karın ağrıları cekiyor . 28 agustosta adet olması gerekiyordu ve biz ayın 26sında anal yoldan beraber olduk gebelik riski varmıdır sizce Devamı >>

Hocam merhaba. öncelikle iyi bayramlar. size daha oncede yazmistim. benim bir sorum olacak. 1senede 2 düşük yaptım. ilki mol gebelikti. ikincisi normaldi kalp atisi olmadan düştü. kan tahlili yapıldı bir sorun çıkmadı. 1 senedir hamile kalamadim. 2 aydır ovulasyon testi yapıyorum ama pozitif cik... Devamı >>

Hocam merhaba eşimin sperm testini yorumlarmısınız görünüm:donuk beyaz renk:krem miktar:2,5 sperm sayısı 5,2 milyon spermiogram yorumu:asteno oligosspermi konsantrasyon:5,2 milyon toplam sperm:13 milyon hareketli sperm:0,2 milyon ilerleyen sperm:0,1 milyon hareketlilik:%4 hızlı hareketlilik:%3... Devamı >>

Iyi gunler hocam gecen gunlerde dna testiyle hpv 6 oldugunu ogrendim ve genital sigillerimi koterle yaktik fakat ben korkuyorum bu hpv 6 virusu kansere cevirir mi bundan nasil kurtulabilirim ilgilendiginiz icin simdiden tesekkurler Devamı >>

Yani hamile kalmamda bir tehlike normal sezeryanliyla aynimi Devamı >>

1/60 | Toplam 299 kayıt bulundu.


.