Op. Dr. Arda KATIRCIOĞLU

5 / 5 | 1 Yorum

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Op. Dr. Arda KATIRCIOĞLU İstanbul'da Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında hastalarına sağlık hizmeti vermektedir.

Randevu Hattı 0 (850) 433 43 02 Randevu Al
* Standart tarife ile ücretlendirilmektedir.

  Aşağıdan kendinize uygun bir gün ve saat seçerek randevu alabilirsiniz.

  Harita konumu
  İletişim Bilgileri
  MiaPlast Estetik Merkezi

  Abdi İpekci Caddesi Bronz Sok. Nazem Ap. 7/B Maçka-Şişliİstanbul/Şişli

  Telefon 0 (850) 433 43 02


  Hakkında

  Özgeçmişi

  Dr. Arda Katırcıoğlu, ilk-orta ve lise eğitimini Ankara’ da bitirmiş olup, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında tıp doktorluğu ünvanını almıştır. Aynı yıl Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nı kazanıp uzmanlık eğitimini burada tamamlamıştır. 2003-2005 yılları arasında Ankara Özel Bayındır Hastanesi’nde görev yapmıştır. MiaPlast Estetik Merkezi ve La Perla Estetik Güzellik Merkezini kurmuştur. Evli ve iki çocuk babası olan Arda Katırcıoğlu, İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.

  Hasta Yorumları (1)

  Çok Memnunum

  çok teşekkür ederim cevabınız için

  26.11.2014
  1 /1 | Toplam 1 görüş bulundu.

  Bu uzman hakkındaki görüşlerinizi yazın ve uzmana puan verin.


  Makaleler

  Lazerle dövme silme!

  Dövme, deri üzerine çeşitli aletler yardımıyla birtakım geçici ya da kalıcı boyaların uygulanması ile oluşan cilt yüzeyinde şekiller bütünüdür. Tarih boyunca çeşitli amaçlarla... Devamı »

  Labioplasti iç dudak estetiği ameliyatı

  En sık rastlanan genital estetik sorunlardan biri, dış ve iç dudakların büyüklüğü ve sarkmalardır. Cinsel estetik ameliyatlardan biri olan labiumların düzeltilmesi operasyonlarına... Devamı »

  Estetik burun ameliyatlarında sık sorulan sorular

  Rinoplasti, yani estetik burun cerrahisi burnun yeniden şekillendirilmesi ameliyatıdır. Bu ameliyatla burnun mevcut yapısı ve yüz ile orantısına bakılarak, burnun boyutlarının... Devamı »

  Bayanlarda genital estetik

  Genital bölge ile ilgili estetik operasyonlardan en sık uygulananları labioplasti (labium yani küçük dudakların küçültülmesi) ve vajina daraltma işlemleridir. LABİOPLASTİ... Devamı »

  Yara izi düzeltilmesi

  Travma, geçirilen ameliyatlar, yanık, bazı cilt infeksiyonları yara izi oluşturan nedenlerin başında gelir. Deri üzerinde oluşan yaralar, yaralı bölgenin kendi orijinal dokusu,... Devamı »

  Meme küçültme ve dikleştirme ameliyatları

  Meme Küçültme Ameliyatları: Büyük memeler kadınların hayatında pek çok problemlere neden olmaktadır. Normal ölçülerden büyük olduğunda çekici olmaktan uzak olan bu yapılar,... Devamı »

  1/2 | Toplam 8 kayıt bulundu.


  Son Cevaplanmış Sorular

  Merhaba, arda bey eşimin her iki göz kapağının üsttünde yağ kitleleri var. bundan iki sene önce plastik cerrah doktoruna küçük bir operasyonla aldırmıştık. fakat çok kısa bir süre sonra tekrarlayıp ,bir gözününde hemen alt kısmında olmakla beraber tekrarladı...kesin, yok olması mümkün mü!? iyi çalış... Devamı >>

  Hocm merhaba, ben 25 yasindayim. cocuklugumdan beri kiloluydum obez derecesinde. zaman zaman kilo aldim verdim ve artik zamanla gobegim ciddi derecede sarkti yillardir boyle ve jöle gibi gercektende vicik vicik. suanda spor ve diet yapiorum 20 kg verdim ama merak ettigim bu sarkmis karin spor egzers... Devamı >>

  Öncelikle merhaba,doktor bey.alt yüz görünümüm zayıf,çene ucu ve daha maskulen bir yüz yapısı için, yan çene implantları koydurmayı düşünüyorum.çene ucunda pek riskten bahsedilmiyor ama yan çene protezlerini koymanın zor olduğu ve kayma riskinin yüksek olduğu söyleniyor.siz ne düşünüyorsunuz ? sizce... Devamı >>

  16 yaşındayım alın şakak yanak burun kenarlarım çenemde yani yüzümün neredeyse tamamında sivilce izleri kaldı üstelik alnımın sol tarafında 2 cmlik dikey bir dikiş izi var malesef psikolojik olarak aşırı yıprandım birklinikle görüştüm co2 fraksiyonel lazer tedavisi yapalım dediler ama dermabrazyonda... Devamı >>

  Bu konuda ultra ice lipo'dan artıları nelerdir.? bu cihazı neden tercih etmeliyiz veya sizi. tşkler, Devamı >>

  1/33 | Toplam 161 kayıt bulundu.


  .