Prof. Dr. Nurettin LÜLECİ

0 / 5 | 0 Yorum

Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji

Prof. Dr. Nurettin LÜLECİ İstanbul'da Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji alanında hastalarına sağlık hizmeti vermektedir.

Randevu Hattı 0 (850) 811 37 31 Randevu Al
* Standart tarife ile ücretlendirilmektedir.
  • encokcevaplayanlar
  • enhizlicevaplayanlar
  • encoktakipedilenler

Aşağıdan kendinize uygun bir gün ve saat seçerek randevu alabilirsiniz.

Harita konumu
İletişim Bilgileri
Prof. Dr. Nurettin Lüleci Muayenehanesi

Hakkı Yeten Cad. Terrace Fulya Center 2.blok Kat 3 (M4 Kat) Fulyaİstanbul/Şişli

Telefon 0 (850) 811 37 31


Hakkında

Özgeçmişi

İzmit'te doğdu, Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunu. 1999'da doçent oldu. Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlık eğitimini K.T.Ü. Tıp Fak.'de tamamladı. Celal Bayar üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalını kurdu. Halen Prof.Dr. olarak Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim dalı ve Algoloji Bilim dalı Başkanlığı görevinde bulunmuştur. Ağrı Bilimi (Algoloji) eğitimini Ege Ün. Tıp Fak. Algoloji Bilim Dalı'nda, nükleoplasti eğitimini İtalya'da, nükleotomi eğitimi ve doktor eğitici yetkisi  Amerikan Clarus Medikal tarafından sertifikalandırılmıştır. Pasha cath. Uygulamaları eğitimini Almanya' da tamamladı. Genel Ozonterapi eğitimini Rusyada aldı. Uluslararası Ozon Derneği üyesi olan Prof. Dr. Nurettin LÜLECİ, halen Turkiye'de kurulu "Medikal Ozon Terapi Derneği" Başkanlığı görevine devam etmekte.

mayıs 2010 da asya-avrupa ozonterapistler birliği eş Başkanı,
2011 de IMEOF(uluslararası medikal ozon federasyonu) eşbaşkanı olmuştur

Nisan 2011 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından Algoloji(ağrı) uzmanlığı tescil edilmiştir.

Halen, Şişli / Fulya Terrace center da kendi muayenehanesinde çalışıyor

Hasta Yorumları (0)

0 /0 | Toplam 0 görüş bulundu.

Bu uzman hakkındaki görüşlerinizi yazın ve uzmana puan verin.


Makaleler

Sosyal sorun terleme

Hepimiz terliyoruz. Terlemeniz de vücuttaki toksinleri atmak anlamına geldiği için normal ve yararlı olduğunu biliyoruz. Ya aşırı terlemek? Fazla terlemek zararlı mı?... Devamı »

Ozon mikrodiskektomi nedir?

Diskolizis Bel ya da boyun fıtıklarını tedavi etmek amacı ile fıtığa neden olan omurlar arsındaki disklerin içersine ozon gazı verilmesi ile gerçekleştirilen işleme verilen... Devamı »

Ozon tedavi niçin gereklidir ?

Kendi kendinize bir yaşam analizi yapınız. Hangi gıdaları alıyorsunuz. Sigara ve içki var mı? Reçeteli yada reçetesiz herhangi bir ilaç kullanıyormusunuz? Bu ilaçlar sizin... Devamı »

Ozonun kullanıldığı hastalıklar

İyileşmeyen yaralarda; Diabet(şeker hastalığı) yaralarında, enfekte olmuş ve iyileşmeyen yaralarda, yatakta uzun süre yatmaya bağlı ortaya çıkan bazı yaraları(dekubitus ülserleri),... Devamı »

Fibromyalji

Kronik ağrılı durumlardan birisi olan fibromyalji kendisini “ her yerim ağrıyor “ “çok yorgunum” yakınması ile ortaya koymaktadır. Günlük yaşam kalitesini ciddi olarak bozan... Devamı »

Topuk dikeni,

Ayak tabanında, topuk kısmında oluşmuş bir kemik çıkıntısıdır. İlerleyici, günlük yaşamı zehir edici hal alabilir. Her yere bastığınızda tabanınıza bir çivi sokulduğunu... Devamı »

1/2 | Toplam 10 kayıt bulundu.


Son Cevaplanmış Sorular

Slm hocam, belimdeki rahatsızlıktan doalyıçekilmiş olduğum mr sonucu : l3-l4,l4-5 düzeylerinde minimal jeneralize bulgingler saptanmıştır . l5-s1düzeyinde jeneralize bulging zemininde anterior epidural yağlı planları ve her iki lateral resesi kısmen oblitere eden , bilateral sinir köküne minimal te... Devamı >>

Merhaba doktor bey , benim babamın ayaklarında ciddi bir şikayeti var . ayak parmaklarında sanki sıkıştırılıyormus gibi bir his oldugunu yanma ve acı yaptıgını söylüyor . daha önce birçok doktora birçok emar çekildi sonuç vermedi. bugünki sonucunda miskt tip sensorimotor polinöropati destekler nitel... Devamı >>

Hocam iyi günler ben 2013 mayıs ayında klipsiz ets ameliyatı oldum aşırı el ayak ve koltuk altı terlemesi sikayeti ile fakat ameliyattan hemen sonra göğsümde ve sırtım da aşırı ayak ve bacaklarımda normal bir şekilde refleks terleme oldu sinir birleştirme diye birşey duydum acaba yapıyor musunuz ve... Devamı >>

Hocam merhaba annemin belinde s1l5 itibaren belinde 12 tane platin var suan platin enfeksiyonu tedavisi alıyoruz o bölgede koleksiyon alanı ve platin kolonizasyonu varmış annemin platinleri gevsemis otururken ve yürürken aşırı agrisi olduğu için algoloji ile görüşüldü. bel bölgesine girişim enfeksiy... Devamı >>

Küçüklüğümden beri bel, boyun ve ayak ağrılarım var. özelikle uyurken, otururken ve otobüs yolculuklarında bacaklarimda uyuşma, karıncalanma, yanma, kasılma, ağrı, irkilme, şişme, ayak tabanımda yanma vs. rahatsızlıklar oluşuyorken, belimde ise kalçamdan itibaren sırt bölgesine doğru aşırı derece ağ... Devamı >>

1/118 | Toplam 587 kayıt bulundu..