Sayfa : 1/1 | Toplam 7 kayıt bulundu.

Bursa Hematoloji Hakkında Detaylı Bilgi

Bursa
Bursa ilinde Hematoloji branşında bir doktor tercih edip detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda doktorların videolarını izleyebilir, makalelerini okuyabilir, online randevu veya randevu hattından alabilirsiniz.

Hematoloji; Kan ve kanla ilgili hastalıkları inceleyen tıp dalıdır. Kronik ve akut lösemi, lenfoma, multipl miyelom, Hodgkin ve Non-Hodgkin lenfomaların yanı sıra, kansızlık, kemik iliği, lenf sistemi ile ilgili hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir. Bu bilim dalı uzmanına hematolog denir.

Bursa , Nilüfer

Bu uzmanlık alanı ait ilgi alanları

Doğuştan Kalp Kapağı Hastalıkları , Antisosyal Kişilik Bozukluğu , Kontraseptif Sünger(Doğum Kontrol) , Kılcal Damar Çatlaması , Fırsatçı Enfeksiyon , Enjeksiyon Im , Okul Başarısızlığı , İnce Glomeruler Bazal Membran Hastalığı , Miyelodisplastik Sendrom , Saman Nezlesi (Bahar Nezlesi, Alerjik Rinit) , Transkültürel Pedagoji , Uykuda Bacak Krampları , Karaciğer Büyümesi (Hepatomegali) , Artroz , Tik Bozuklukları , Bulaşıcı Hastalıklar , Menopoz , İşitme Kaybı , Ewing Sarkom , Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi)