Alt Dal Branşlar

Meslek Grupları

Aydın Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. Yüksel ARSLAN

Genel Cerrahi

Tıp Doktoru

Türkiye , Aydın

Cevap:: 14 - Makale:: 0 - Video:: 0 - Takipçi:: 2

( 1+ ) Görüş Kullanıcı Oyu : 5
Prof. Dr. Hakan ÇEVİKEL

Genel Cerrahi

Tıp Doktoru

Türkiye , Aydın

Cevap:: 248 - Makale:: 0 - Video:: 0 - Takipçi:: 12

( 2+ ) Görüş Kullanıcı Oyu : 5
  Op. Dr. İsak DAŞDEMİR

  Genel Cerrahi

  Tıp Doktoru

  Türkiye , Aydın / Söke

  Cevap:: 9 - Makale:: 0 - Video:: 0 - Takipçi:: 2

  ( 1+ ) Görüş Kullanıcı Oyu : 5
  Op. Dr. Kasım BAĞDATLI

  Genel Cerrahi

  Tıp Doktoru

  Türkiye , Aydın

  Cevap:: 1 - Makale:: 0 - Video:: 0 - Takipçi:: 0

  ( 1+ ) Görüş Kullanıcı Oyu : 5
   Sayfa : 1/5 | Toplam 68 kayıt bulundu. Not : Sıralama son giriş tarihine göredir

   Aydın Genel Cerrahi Hakkında Detaylı Bilgi

   Aydın
   Aydın ilinde Genel Cerrahi branşında bir doktor tercih edip detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda doktorların izleyebilir, makalelerini okuyabilir, online randevu veya randevu hattından alabilirsiniz.

   Genel Cerrahi; Sindirim sistemi hastalıkları, meme hastalıkları, tiroid bezi hastalıkları ve cerrahisi, makat (anüs) bölgesi hastalıkları ile fıtık cerrahisi ile ilgilenen uzmanlık dalıdır. Çalışma sahası çok geniş olmakla birlikte adı geçen hastalıkların laparoskopik, robotik, açık ameliyat gibi çeşitli yöntemlerle cerrahi olarak tedavisi, tedavi sonrası takibi bu branşın ilgi alanına girer.
   Bu uzmanlık alanı ait ilgi alanları
   Acil Cerrahi , Akalazya Tanı ve Tedavisi , Ameliyat Sonrası Komplikasyonlar , Anorektal Hastalıklar , Apandisit , Aşırı Terleme ve tedavisi , Bağırsak Hastalıkları , Cerrahi Hastalarda Beslenme , Cerrahi İnfeksiyonlar , Dalak Hastalıkları , Divertikül , Endoskopik Cerrahi , ERCP , Fıtıklar , Fistül , Fournier Gangreni , Gastroskopi , Genel Cerrahide Laparoskopi , Gluteal Apse , Göğüs Ağrısı , Göğüs Kanseri , Hemoroid (Basur) ve Çatlaklar , Hepatobiliyer Cerrahi , Iltihap , Kalın Bağırsak Kanseri , Karaciğer , Kıl Dönmesi , Kolonoskopi , Kolorektal Cerrahi , Laparoskopik Cerrahi , Meme Cerrahisi , Metabolik Cerrahi , Metabolik Sendrom , Mide Cerrahisi , Mide Küçültme Ameliyatı , Nöral Tedavi , Obezite Cerrahisi , Organ Nakli , Ozon Terapi , Pankreas Hastalıkları , Robotik Cerrahi , Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları , Sindirim Yolu Cerrahisi , Sünnet , Tırnak Batması , Tiroit Hastalıkları ve Cerrahisi , Varis , Yanık , Yara Iyileşmesi Ve Bakımı