Konya Çocuk Nörolojisi Uzmanlar

Aradığınız doktor profilini bulamadınız mı?

Doktorlara özel servislerimizle tanışın, milyonlarca üyemize ulaşın.
Doktorlar için »


Sayfa : 1/1 | Toplam 2 kayıt bulundu.

Konya Çocuk Nörolojisi Hakkında Detaylı Bilgi

Konya
Konya ilinde Çocuk Nörolojisi branşında bir doktor tercih edip detaylı bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda doktorların videolarını izleyebilir, makalelerini okuyabilir, online randevu veya randevu hattından alabilirsiniz.

Çocuk Nörolojisi; (0-17 yaş arası) Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ile ilgilenen Pediatri'nin yan dalıdır. Bu yaşlardaki çocuklarda beyin felci, epilepsi, zihinsel gerilik, hareket bozuklukları, otizm, kas hastalıkları, omurilik ve periferik sinir hastalıkları gibi doğumsal veya sonradan oluşan hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenir.

Konya

Bu uzmanlık alanı ait ilgi alanları

Pyelonefrit , Ekstansör Tendon Yaralanmaları , Kalbin Hızlı Atması , Non Hodkin Lenfoma , Kalp Romatizması , Yaralanma , Parry Romberg Sendromu , Tropikal Sprue (Nedeni Bilinmeyen Bir İshal Hastalığı) , Ateşli Havale (Febril Konvülziyon) , Ateş (Nedeni Bilinmeyen Ateş) , Nefes Darlığı , Bel Ağrısı , El Cerrahisi , Erken Ergenlik Problemi , Bağırsak Hastalıkları , Alkol Bağımlılığı , Kırma Kusurları , Dekompresyon Hastalıkları (Barotitis, Karın Gazları Genişlemesi) , Yağ Bezesi , Kontrast Maddeler