AY
Soru Sahibi
3 Kasım 2016 23:00

Zatürre sonucu tükürük

Merhaba babama zatürre teşhisi konuldu sonra doktor soluması için ilaçlar iğne antibiyotik verdi ama şimdi sürekli tükürük geliyor her şeyi yiğemiyor miğdesi rahatsız oluyor ilaçlarmı dokundu acaba bu tükrük için ne yapmak gerekir

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Hüseyin Doruk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Öncelikle geçmiş olsun. Babanıza verilen ilaçlardan biri balgam söktürücü olabilir. Bununu yanında verilen bazı ilaçlarda mideye yan etki yapabilir. Önerim tekrar doktorunuza müracaat edip, durumunu bildirmenizdir. Saygılarımla

4 Kasım 2016 11:34
AY
Soru Sahibi

Hocam, çok teşekkür ederim. Ama babamdan balgam gelmiyor sürekli bir öksürük ve tükürme hali. ve bu da bir çeşit hastalıkmı merak ettim teşekkürler.

4 Kasım 2016 12:25
Prof. Dr. Hüseyin Doruk
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Önerim tekrar doktorunuza müracaat edip, durumunu bildirmenizdir. Saygılarımla

4 Kasım 2016 15:37