DF
Soru Sahibi
6 Aralık 2015 03:49

Yüzümü kedi çizdi lütfen bı yardım edermısınız

Hocam cok önemli birşey sorucam. bu gece kedi tırmaladı yüzümü dudagımın üstü sakal kısmını ( 1cm yara ) ve ben hemen açık eczaneden battican alıp üzerine uyguladım sonra bepanthen plus la üstüne sürdüm sizce doğru mu yaptım ? Yüzüm benim için çok önemli hocamn sizden rica ediyorum bi öneri söylermisiniz ve nasıl nezaman geçer ?

3 cevap
Cevaplar (3)

Merhaba Doğru bir uygulama yapmışsınız. 10 güne kadar kabuklanır ve kabuk düşer. Sonra da dermabliz jel ile devam edebilirsiniz

6 Aralık 2015 18:30
DF
Soru Sahibi

Hocam ben hemen bepanthen sürdüm . Evet evcil bir hayvan bütün aşılarını yaptırıyorum . Yüzümü çizdiği bölgede dudagımın üstü sakal kısmı 1cmlik . İzi kalmaması gerekıyor bir doktor bey bepantheni günde 3 kez kullan dedi ama sizce bi ilaç sürmeden oranın kabuk bağlamasınımı beklemem gerekıyo iz kalmaması icin tekrar yardımcı olursanız minnettar olurum

7 Aralık 2015 14:42

Bence bepanthene kullanmanız daha iyi olur çünkü doku onarıcı etkisi var.

8 Aralık 2015 08:34
DF
Soru Sahibi

Hocam peki su degdırmemde bı sorun olurmu iz bırakmaması icin degdırmesem mi daha iyi olur ?

9 Aralık 2015 20:46

Su değmesinde sakınca yok ama kese vs gibi Şeyler sürmeyin

9 Aralık 2015 21:53