AG
Soru Sahibi
9 Mart 2020 10:31

Yorumlayabilirmisiniz

Hocam merhaba hastanenizde check up yaptırdım göğsümde kitle çıktı biyopsi istendi muayene ye geleceğim raporuma bakabilirmisin 33 yaşındayım ikş yaşında kozım var aciliyeti var mı🙏 Sol meme 2 perialer alanda8x7 mm enatlarında düzgün konturlu içerisinde solid kompenenti bulunan konpleks kist ile uyumlu görünğm iZlenmiştir. Sol memede kompleks kist( bırads 4 ) sol memede düzgün kontürlü solid kitle. Yorumlarsanız çok sewinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Metehan Gümüş
Genel Cerrahi , Meme Cerrahisi

BIRADS 4 lezyonlarda biyopsi öneririz. Poliklinik şartlarında kolaylıkla yapılabilir. Hastanemizde hergün yapılan bir işlem. İstediğiniz zaman yapılır.

17 Mart 2020 23:49