DA
Soru Sahibi
10 Mart 2010 21:09

yine iyi günler lityum tedavisi görüyorum. sabah akşam 2 şer kapsül içmeme

yine iyi günler lityum tedavisi görüyorum. sabah akşam 2 şer kapsül içmeme rağmen lityumum düşük cıkıyor. lithurilden baska kulana bileceğim kuvvetli bir ilaç varmı doktorlara soruyorum ömür boyu içecemi sölüyorlar. sizce günde kaç defa içmeliyim ki normal deyere ulaşayım uzun süre lityum tedavisinin sağlığa sakıncası varmıdır. teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba başka bir psikiyatriste gidip görüş alın ve tekrar muayene olun. iyi günler.

11 Mart 2010 13:47