i
Soru Sahibi
27 Mayıs 2015 23:03

yeşil sümük

Iyi gunler kızım 7 yaslarinda 2 kez geniz eti alindi ve kulagina tup takildi. Alerjiden tetiklenir dediler haliyi perdeyi kaldirdik bakkal urunlerini nlminumuma indirdik gazli içecek hic icilmez e hala niye iyilesmiyor deri testi yapildi ev akarlarina karsi cikti birtek e evde deterjanlar en kokusuzundan. Daha ne gibi testler yapilabilir.Isitme problemi suan yok ama burnumuzun akintisi hic durmuyor o küçücük burundan nasil okadar sumuk oluyo akıl kârı degil. Son günlerde iki kulagindan akinti geliyor ama agri ates yok nedeni ne olabilir. Tesekkurler inşallah cevap alabiliriz.Iyi gunler kızım 7 yaslarinda 2 kez geniz eti alindi ve kulagina tup takildi. Alerjiden tetiklenir dediler haliyi perdeyi kaldirdik bakkal urunlerini nlminumuma indirdik gazli içecek hic icilmez e hala niye iyilesmiyor deri testi yapildi ev akarlarina karsi cikti birtek e evde deterjanlar en kokusuzundan. Daha ne gibi testler yapilabilir.Isitme problemi suan yok ama burnumuzun akintisi hic durmuyor o küçücük burundan nasil okadar sumuk oluyo akıl kârı degil. Son günlerde iki kulagindan akinti geliyor ama agri ates yok nedeni ne olabilir. Tesekkurler inşallah cevap alabiliriz..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güçlü Kaan Beriat
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

İlknur hanım, geçmiş olsun. Bu durumda akıntıyı bir takım testlerle değerlendirmem ve solunum yolunun tamamını görmem gerekir. Ancak bu şekilde çocuğumuzun şikayetlerini ortadan kaldırmak için doğru yolda ilerlemek mümkün olur.

28 Mayıs 2015 05:12