DF
Soru Sahibi
18 Şubat 2015 10:26

YENİDOĞAN SARILIĞI

HOCAM İYİ ÇALIŞMALAR OĞLUM NEONETAL HEPATİT HASTASI VE 11 YAŞINDA 3 AYDA BİR KONTROLLERE GİDİYORUZ. VE ULSAFALK İLACINI ALIYORUZ. EN SON TAHLİLLERİNDE KARACİĞER ENZİMLERİ AST 108 ALT 114 GGT 98 ALKALEN FOSFATAZ 356 ÇIKTI ACABA YAŞINA GÖRE BU ENZİM SONUÇLARI NASIL İLERKİ DÖNEMLERDE İYİLEŞMESİ OLABİLİRMİ BANA BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM. SAYGILARIMLA

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Vildan Ertekin
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Enzimler yüksek. Düzenli kontrol edilmesi sart

22 Şubat 2015 22:08